Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej nemovitostí

 

Stačí nám k tomu 10 kroků, půjdete do toho s námi?

  1. KROK – Strategie prodeje. Ta je při prodeji nemovitosti klíčová. Vychází z typu nemovitosti, lokality, očekávané výše kupní ceny a času na prodej. To vše jsou spojené nádoby, které musíme zohlednit, abychom mohli s nemovitostí efektivně pracovat a prodat ji k Vaší spokojenosti.
  2. KROK – Cena, Domluvíme se na ceně nemovitosti, se kterou začneme inzerovat. Tu domluvíme , a to v návaznosti na Vašií prioritu. Pomůžeme Vám stanovit reálnou tržní cenu, abychom měli dostatek zájemců a prodej nevázl.
  3. KROK - Domluvíme se, jak připravit nemovitost k prodeji a prezentaci. Moderní nástroje, jako je vytvoření virtuální prohlídky, profesionální fotky do inzerce a řada dalších tipů nám v prezentaci nemovitosti velmi pomohou.  
  4. KROK - Vytvoříme neotřelý popisek. Každá prodávaná nemovitost má své přednosti, které nám pomohou zaujmout.   
  5. KROK – Zajistíme publikaci a propagaci nemovitosti. Nastavíme inzerci, zahájíme placené kampaně na sociálních sítích, abychom oslovili co nejvíce zájemců.   
  6. KROK – Jednotlivé reklamní nástroje budeme průběžně sledovat a vyhodnocovat. Získaná data nám pomohou zjistit, jaký je o nemovitost zájem a co případně v propagaci změnit, abychom ji ještě více vylepšili a přivedli co nejvíce zájemců o koupi.  
  7. KROK – Prohlídky s potencionálními kupci.  Snažíme se uskutečnit co nejvíce prohlídek a to online díky virtuální prohlídce, i  přímo ve Vaší nemovitosti.  
  8. KROK - Zajistíme způsob financování koupě s Vámi vybraným zájemcem. S našimi kolegy z eDO finance proběhne i v případě potřeby vyřízení úvěru na bydlení vše rychle a efektivně. Případná délka procesu prodeje se tak zkrátí na minimum.  
  9. KROK – Podpisy Kupní smlouvy, zajištění advokátní úschovny a vyřešení veškerého papírování v kooperaci s našimi advokáty garantují, že vše proběhne dle platné legislativy a maximálně fér.  
  10. KROK - Přepis a předání nemovitosti. Tohle jsou již příjemné starosti, jak pro kupujícího, který si může začít užívat nové nemovitosti, tak pro Vás jako prodávajícího, který udělal dobrou realitní transakci.  

 

Co vše obsahuje náš realitní servis?

 
 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?